BEL 0497/66 40 20
CONTACTEER ONS VRIJBLIJVEND
WIJNWINKEL OPEN
DO - VRIJ: 14U - 18U. ZAT: 10U - 17U
GRATIS VERZENDING
VANAF €150 IN BELGIË
HORECA
VRAAG NAAR ONZE SPECIALE TARIEVEN

Jérémie Mourat - O.V.N.I.


Gelegen aan de zuidwestelijke punt van de Loirevallei, waar de zeewind waait, onderscheidt de AOC Fiefs Vendéens zich van de rest.
Hier zijn geen leien daken of kelders in het tufsteen gegraven. De Vendée ligt al op het zuiden. Hier liggen de Mourat-wijngaarden, aan de eerste uitlopers van het Armoricaans massief

OVNI Blanc is een licht fruitige, droge witte wijn: de kleur is heel lichtgeel, de neus is discreet en elegant: met tonen van citrusvruchten en wit gedroogd fruit (amandel, hazelnoot). In de mond is de wijn heerlijk, licht en heeft een aangename frisheid. Een royale en altijd luchtige droge witte wijn, waarbij de zuiverheid en spanning van de Sauvignon worden benadrukt door de zachtheid van de Chardonnay.

De OVNI Blanc van J. Mourat biedt een perfecte balans tussen aroma, sprankeling, zoetheid en frisheid.

Perfect voor een aperitiefmoment met vrienden. Maar ook schelpdieren of pittige gerechten zullen de smaak heerlijk versterken.

 

Druivensoorten:  Sauvignon Blanc en Chardonnay


11,65


Contacteer ons

Dendermondesteenweg 336
9070 Destelbergen
Christophe: +32 497 66 40 20
Kevin: +32 485 37 17 10

Blijf op de hoogte

Copyright © 2025. Alle Rechten Voorbehouden
Site by Ident-IT
cart
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram